În desfășurare
Anunț de participare
,,ACHIZITIE MATERIALE NECESARE PENTRU EXECUTIA STRATURILOR CU IMBRACAMINTE ASFALTICA LA DRUMURI”
- Număr anunț
- CN1095397
- Autoritate contractantă
- SC LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA VASLUI (CUI RO10946600)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 12:41
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220503
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Sectiunea-II-Caiet-de-Sarcini DIDACTIC_Baleni.docx
- 2 Sectiunea -II-Caiet de sarciniDIDACTIC _Baleni.pdf.p7s
- 3 Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie DIDACTIC_Baleni..docx.p7s
- 4 Sectiunea-IV-Formulare-si-modele-documente DIDACTIC_Baleni.docx.p7s
- 5 Sectiunea-V-Formular-propunere-tehnica DIDACTIC_Baleni.docx.p7s
- 6 Sectiunea-VI-Propunere-financiara DIDACTIC_Baleni.xlsx.p7s
- Acord cadru mixtura asfaltica-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini mixtura-semnat.pdf.p7s
- Contract subsecvent mixtura asfaltica-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1220503.pdf
- Formulare produse-semnat.docx.p7s
- Formular - Propunere tehnica pentru achizitia de produse-semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277774.pdf
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
7.200.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.