În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru medicamente oncologice 16 LOTURI
- Număr anunț
- CN1095384
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.436.821 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 10:48
- Termen limită
- 25.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220367
Documente
Documentația de atribuire
- 20260805_N_caiet de sarcini.pdf.p7s
- 2_1_Caiet_sarcini_Sebes_C15_Materiale_Didactice.pdf.p7s
- 2_2_Anexa 1 la Caietul de sarcini - Fise Tehnice.rar.p7s
- 2_3_Anexa 2 la Caietul de sarcini -Centralizator produse solicitate.docx.p7s
- 4_Formulare_produse_Sebes_C15_Materiale_Didactice.docx.p7s
- 5_Formular_propunere_tehnica_Sebes_C15_Materiale_Didactice.docx.p7s
- FisaDate_DF1220367.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277807.pdf
- proiect acord cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Proiect de contract.pdf.p7s
- SECTIUNEA V FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
27.08.2026 11:48Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns solicitari clarificari
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (25.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.436.821 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.