În desfășurare Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare produse agroalimentare

Număr anunț
CN1095383
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.749.842,19 RON
Data publicării
17.07.2024 10:23
Termen limită
16.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220646

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (5)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.