În desfășurare
Anunț de participare
TUNURI DE ZĂPADĂ AUTOMATE
- Număr anunț
- CN1095373
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 43313200-2 · Turbine pentru zapada (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.045.079 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 10:03
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220716
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini cabinete lot 5-semnat.pdf.p7m
- 2. Contract cabinete lot 5-semnat.pdf.p7m
- 3. Formulare model cabinete LOT 5-semnat.docx.p7m
- 4. Formular de Propunerea tehnica-LOT 5-semnat.docx.p7m
- 5. Centralizator preturi-LOT 5_V2-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220716.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277832.pdf
- Model CONTRACT.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE - 2026.doc.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
01.09.2026 11:24Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277832.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
3.045.079 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.