În desfășurare
Anunț de participare
SERVICE (FARA PIESE DE SCHIMB) PENTRU INSTALATIA BRAHITERAPIE HDR (GAMMAMED IX HDR AFTERLOADER)
- Număr anunț
- CN1095375
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377.700 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 09:46
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220720
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta-produse curatenie-semnat.xls.p7m
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-Produse de curatenie si alte articole menaj-semnat.pdf.p7m
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE - model 2024-semnat.doc.p7m
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220720.pdf
- Formular-comanda produse-semnat-semnat.pdf.p7s
- FORMULARE.pdf.p7s
- Formulare pentru ofertanti- 2024-semnat.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277787.pdf
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- Recomandare-semnat.doc.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
377.700 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.