În desfășurare Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE REACTIVI DE LABORATOR SI CONSUMABILE

Număr anunț
CN1095364
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.631.440,15 RON
Data publicării
17.07.2024 08:37
Termen limită
17.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220645

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.