În desfășurare Anunț de participare

’’Contract de delegare a gestiunii activității de operare a centrului de colectare prin aport voluntar a deşeurilor de la persoanele fizice’’

Număr anunț
CN1095465
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.865.278 RON
Data publicării
18.07.2024 18:22
Termen limită
22.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220950

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (22.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.