În desfășurare
Anunț de participare
Realizarea conceptului tehnico-artistic personalizat, închirierea, montarea-demontarea echipamentelor de iluminat festiv din municipiul Galați pentru Sărbătorile de Crăciun 2026-2027 și Paște 2027
- Număr anunț
- CN1095453
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Cod CPV
- 39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.892.079,79 RON
- Data publicării
- 18.07.2024 11:43
- Termen limită
- 18.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220821
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru festiv 2026.docx.p7s
- Anexa la CS - factori de evaluare-signed.pdf
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- CAIETUL DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract subsecvent festiv 2026.docx.p7s
- FisaDate_DF1220821.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277992.pdf
- Model formulare AC.doc.p7s
- MODELUL DE CONTRACT.docx.p7s
- Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.892.079,79 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.