În desfășurare
Anunț de participare
Software bazat pe inteligenta artificiala pentru gestionarea eficienta a IAAM si utilizarea odicioasa a antibioticelor
- Număr anunț
- CN1095437
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.488.825 RON
- Data publicării
- 18.07.2024 09:48
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220843
Documente
Documentația de atribuire
- 20260810_LD_Caiet de sarcini software bazat pe inteligenta artificiala.pdf
- 20260810_N_SECTIUNEA VI_FORMULARE.pdf
- 20260810_ Proiect Contract Furnizare Software inteligenta artificiala.pdf
- 4. Formulare_SII.doc
- 4. Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-v3.xlsx
- CS SII.pdf
- FisaDate_DF1220843.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277941.pdf
- model contract.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.488.825 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.