În desfășurare Anunț de participare

Baterii stationare Plumb-Acid tip VRLA

Număr anunț
CN1095532
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.716.740 RON
Data publicării
19.07.2024 15:49
Termen limită
17.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220980

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.