În desfășurare
Anunț de participare
ECHIPAMENTE MEDICALE ȘI INSTRUMENTAR CHIRURGICAL PENTRU BLOC OPERATOR 1
- Număr anunț
- CN1095528
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.810.300 RON
- Data publicării
- 19.07.2024 14:56
- Termen limită
- 23.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221087
Documente
Documentația de atribuire
- 01.Arhitectura - SEMNAT.pdf
- 02.Rezistenta - SEMNAT.pdf
- 03.Instalatii - SEMNAT.pdf
- 04.Parte economica SEMNAT.pdf
- Caiet-de-Sarcini-Bloc-Operator 1.docx
- CAIET SARCINI statii de reincarcare sura mare - SEMNAT.pdf
- FisaDate_DF1221087.pdf
- FORMULAR CONTRACT statii de reincarcare sura mare SEMNAT.pdf
- FORMULARE procedura statii reincarcare sura mare - SEMNAT.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278013.pdf
- model contract de furnizare produse.doc.p7s
- modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (23.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.810.300 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.