În desfășurare
Anunț de participare
MODERNIZARE STAȚIE ELECTRICĂ DE TRANSFORMARE 110/20 kV BASARABI Vol. 1A – echipare electromecanică instalațiile înaltă tensiune
- Număr anunț
- CN1095527
- Autoritate contractantă
- RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
- Cod CPV
- 45315400-2 · Instalatii de inalta tensiune (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.543.800,66 RON
- Data publicării
- 19.07.2024 14:36
- Termen limită
- 05.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221077
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (05.10.2026 15:00).
Valoare estimată
65.543.800,66 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.