Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
Contract pentru service si furnizare piese pentru tractoare New Holland(lot 2)
- Număr anunț
- CN1095516
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464.656 RON
- Data publicării
- 19.07.2024 14:09
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220999
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Caiet de sarcini_semnat_semnat.pdf
- 5. Instructiuni catre ofertanti_semnat.pdf
- 6. Formulare_semnat.pdf
- 7. Model Contract furnizare_semnat.pdf
- CAIET DE SARCINI pentru service si furnizare piese NH-semnat.pdf.p7m
- Contract-prestari servicii si furnizare piese pentru NH-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1220999.pdf
- Formula,Anexa pentru oferta service, piese si consumabile pentru tractoare New Holland.xls-semnat.xlsx.p7m
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278172.pdf
- Pagina D.A.-semnat.pdf.p7m
Clarificări & decizii (1)
-
20.08.2026 09:45Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la solicitare de clarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
464.656 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.