În desfășurare Anunț de participare

Materiale, reactivi, consumabile și alte produse similare necesare pentru cercetare fundamentală și aplicativă de înaltă performanță în cadrul Proiectului SEARCH-VASC

Număr anunț
CN1095486
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604.216,35 RON
Data publicării
19.07.2024 10:54
Termen limită
21.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220953

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.