În desfășurare Anunț de participare

Lucrari electrice de mentenanta si modernizari din incidente, in retele de distribuție de joasa si medie tensiune si in posturile de transformare ce apartin S.C. Delgaz Grid S.A apartinand centrului de retea Iasi – ZONA Iasi Metropolitana

Număr anunț
CN1095502
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Cod CPV
45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.185.550,69 RON
Data publicării
19.07.2024 10:31
Termen limită
21.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220877

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.