În desfășurare
Anunț de participare
Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1095497
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE "CORIOLAN DRAGULESCU (CUI 2488480)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.372,38 RON
- Data publicării
- 19.07.2024 09:54
- Termen limită
- 17.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220898
Documente
Documentația de atribuire
- 2024_model formular Propunere-financiara_03.04.2024.xls.p7s
- 6_Formulare_produse_Reactivi chimici_semnat.docx.p7s
- caiet de sarcini- mobilier scoala final.doc.p7s
- Caiet de sarcini_Reactivi_semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcni.pdf.p7s
- DECLARATIE PROPRIA RASPUNDERE(1).doc.p7s
- FisaDate_DF1220898.pdf
- Formulare-si-modele-documente.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278185.pdf
- Model-Contract-achizitie.doc.p7s
- Model Contract ICCD_Reactivi_5 Loturi_semnat.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).
Valoare estimată
74.372,38 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.