În desfășurare Anunț de participare

Consumabile de laborator

Număr anunț
CN1095498
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE "CORIOLAN DRAGULESCU (CUI 2488480)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.529 RON
Data publicării
19.07.2024 09:50
Termen limită
17.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220960

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.