În desfășurare
Anunț de participare
PIESE DE SCHIMB PENTRU ECHIPAMENTE MEDICALE
- Număr anunț
- CN1095461
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 479.404,38 RON
- Data publicării
- 19.07.2024 09:17
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221061
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Caietul de sarcini.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221061.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277957.pdf
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.pdf.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formular - propunere-financiara.docx.p7s
- Sectiunea-VI. - Modele Formulare.doc.p7s
- SPECIFICATII TEHNICE.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
479.404,38 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.