În desfășurare
Anunț de participare
Achiziție de echipamente de cercetare-dezvoltare, utilaje industriale textile specifice proiectului: „Centrul pentru cercetare – inovare în domeniul textilelor și al industriei modei - SMART-Tex-IS”
- Număr anunț
- CN1095492
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Cod CPV
- 42700000-3 · Utilaje pentru productia de textile, de imbracaminte si de piele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.488.868,40 RON
- Data publicării
- 19.07.2024 09:12
- Termen limită
- 23.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220936
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (23.09.2026 15:00).
Valoare estimată
3.488.868,40 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.