În desfășurare Anunț de participare

Spectrometru de emisie optica cu plasma cuplata inductiv

Număr anunț
CN1095493
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
Cod CPV
38433210-4 · Spectrometru de emisii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392.671,67 RON
Data publicării
19.07.2024 08:52
Termen limită
15.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220947

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.