În desfășurare
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru obiectivul de investitii - „ÎNFIINȚARE SISTEM DE DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE ÎN COMUNELE MÂNĂSTIREA, CHISELET, SPANTOV, JUDEȚUL CĂLĂRAȘI”
- Număr anunț
- CN1095546
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA MOSTISTEA GAZE SUD (CUI 50533344)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.264.199,92 RON
- Data publicării
- 20.07.2024 10:04
- Termen limită
- 24.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221073
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1.-Anexa 1- Factori de evaluare - detaliere.pdf.p7s
- 3.1 - PT - Partea scrisa (1).pdf.p7s
- 3.2 - Procedura Operationala Dornacor Invest.pdf
- 3.3 - Hotarare scan cu anexe (1).pdf.p7s
- 3.4 - Conventie Tehnica OE.pdf
- 3.5 - Aviz CTE Distrigaz Sud Retele.pdf
- 3.6 - Anexe ATR+Solutie Alimentare.pdf
- 3.7 - ATR Distrigaz Sud Retele_ADI.pdf
- 5_2_Conditii_specifice_HG1_REVIZUITE_ADI_Mostistea_Gaze_Sud.docx.p7s
- 5_3_Conditii_generale_HG1_REVIZUITE_ADI_Mostistea_Gaze_Sud.docx.p7s
- 5. hotarare scan cu anexe.pdf
- 6. AC 13 - 23.03.2026 (2).pdf
- 7. Ctr_ATR_Conventie_Dornacor.pdf.p7s
- 8.1. PT - 1.1 Schema tehnologica - Pl. 1.pdf.p7s
- 8.2. PT -1.0 Schema tehnologica - total.pdf.p7s
- 8.3. PT - 1.2 Schema tehnologica - Pl. 2.pdf.p7s
- 8.4. 2026.01.15.- Retea 35620.dwg.p7s
- 8.5. Plan_Toposi PV_Chiselet.pdf.p7s
- Acord_contractual_REMEDIAT_ANAP.docx
- Caiet de sarcini.pdf
- caiet de sarcini revizuit ANAP.pdf.p7s
- deviz proiectant si centralizatoare-semnat.pdf.p7s
- DG_devizul_general (1).pdf.p7s
- F1_centralizator_pe_obiectiv (1).pdf.p7s
- F2_centralizator_pe_obiect_1_Infiintare_sistem_distributie_gaze_naturale_SpantovChiselet_si_Manastirea (1).pdf.p7s
- F2_centralizator_pe_obiect_2_Infiintare_sistem_distributie_gaze_naturale_Ulmeni_si_Oltenita (1).pdf.p7s
- Factorii de evaluare - detaliere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221073.pdf
- Formulare_conf_ANAP.docx
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278266.pdf
- Modele formulare si draft clauze contractuale_final.pdf
- Piese desenate - PTH.pdf
- Piese scrise- PTH.pdf
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (24.09.2026 15:00).
Valoare estimată
29.264.199,92 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.