În desfășurare
Anunț de participare
Achizitie PACHET DE REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL ARCHITECT C.I. 4100 sau echivalent , pentru Cl, K, Na si CRP
- Număr anunț
- CN1095550
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.830 RON
- Data publicării
- 22.07.2024 07:59
- Termen limită
- 18.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220974
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1. Anexa CS-CENTRUL EtIGen - LOT 1 - specificatii tehnice.docx.p7s
- 1.2. Anexa CS-CENTRUL ANAPATMOL-LOT 2.docx.p7s
- 1. Caiet-de-Sarcini.docx.p7s
- 2. Formulare.docx.p7s
- 3. Formular-oferta financiara.docx.p7s
- 4. Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- 5. Model-Contract-achizitie-Reactivi si kituri de laborator pentru Centrele de cercetare.docx.p7s
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Clauze Contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220974.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278237.pdf
- Modele Formulare.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).
Valoare estimată
226.830 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.