În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru frunizare reactivi - placi V2
- Număr anunț
- CN1095644
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.448 RON
- Data publicării
- 23.07.2024 13:44
- Termen limită
- 22.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221315
Documente
Documentația de atribuire
- 20260818_N_A4460_Documentatie_placi_v2.PDF
- 20280818_N_A4460_Documentatie reactivi placi V2.docx.p7s
- 3.1 Specificatii tehnice mobilier rev-semnat-semnat.docx.p7m
- 3.2 Formular specificatii tehnice-semnat.docx.p7m
- 3.3 Formular Propunere tehnica REV -mobilier Tortoman-semnat.docx.p7m
- 3.4 Declaratie privind respectarea principiului DNSH mobilier-semnat.docx.p7m
- 3. Caiet de sarcini REV -mobilier Tortoman.pdf
- 4. Draft Contract rev - mobilier Tortoman-semnat-semnat.docx.p7m
- 5. Formulare rev -mobilier Tortoman-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1221315.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278430.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (22.09.2026 15:00).
Valoare estimată
26.448 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.