În desfășurare
Anunț de participare
,,Masuratori si observatii la statiile hidrometrice si forajele hidrogeologice de observatie aflate in patrimoniul Administratiei Bazinale de Apa Dobrogea-Litoral’’ – 33 LOTURI
- Număr anunț
- CN1095643
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Cod CPV
- 71631440-6 · Servicii de monitorizare a debitului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.178.289 RON
- Data publicării
- 23.07.2024 11:16
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218145
Documente
Documentația de atribuire
- 2024.05.28_B.1.1.3. P+E_PS_FORMULARE_PNCIPS.docx.p7s
- 2 Acord cadru MASURATORI DA.doc.p7s
- 3 Contract subsecvent MASURATORI DA.doc.p7s
- 4 Formulare MASURATORI DA.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 12.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 13.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 14.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 15.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 16.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 17.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 18.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 19.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 20.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 21.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 22.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 25.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 26.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 27.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 28.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 29.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 2.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 30.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 31.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 32.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 34.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 35.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 36.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 37.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 38.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 3.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 4.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 5.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 6.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 7.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 8.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MASURATORI LOT 9.pdf.p7s
- Contract proiectare si executie 27.10.2023.doc.p7s
- DT baza Balauseri.7z.001.p7s
- DT baza Ghimpati.7z.001.p7s
- FisaDate_DF1218145.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278443.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.178.289 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.