În desfășurare Anunț de participare

REACTIVI HEMATOLOGIE - 5 Loturi (CUI 55)

Număr anunț
CN1095634
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.944.000 RON
Data publicării
23.07.2024 10:07
Termen limită
22.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1219330

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (22.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.