În desfășurare
Anunț de participare
Serviciu de asistență tehnică - dirigenţie de şantier pentru lucrările aferente obiectivului de investiții „Construire Centru Transfrontalier de răspuns la dezastre – jud. Constanța, Detașamentul de Pompieri Palas”
- Număr anunț
- CN1095620
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.000 RON
- Data publicării
- 23.07.2024 09:11
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221113
Documente
Documentația de atribuire
- 8. Formulare dirigentia de santier.docx.p7s
- Caiet de sarcini.s.e..pdf
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- Contract furnizare IT_Bogati. s.e..pdf
- FisaDate_DF1221113.pdf
- Fise tehnice IT s.e..pdf
- Formulare si modele documente IT.s.e.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278351.pdf
- Model contract-signed.pdf
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica s.e..pdf
- Sect. VI.1. Formular-Propunere-financiara_IT_Bogati s.e..pdf
- Tabel factori de evaluare s.e..pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
115.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.