În desfășurare
Anunț de participare
Achiziția de autospeciale compactoare 14 mc cu braț macara – 4 bucati
- Număr anunț
- CN1095616
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Cod CPV
- 42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.327.344 RON
- Data publicării
- 23.07.2024 08:33
- Termen limită
- 22.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221187
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini REVIZUIT -signed.pdf
- 2. Formular cadru propunere tehnica .docx.p7s
- 3. Model formulare REVIZUIT .doc.p7s
- 4. Acord de subcontractare .docx.p7s
- 5. Contract de furnizare autospeciale REVIZUIT .docx.p7s
- 5. Modele de formulare-1.doc.p7s
- 6. Contract executie lucrari.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Deviz General TG OCNA CRESA_rest de executat _17.07.2024_s.pdf.p7s
- Deviz general TG OCNA CRESA_totalizator_17.07.2024_s.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221187.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278520.pdf
- LC fv rest de executat Cresa Tg. Ocna (1).pdf.p7s
- wetransfer_pth-rev-1-cresa-tg-ocna_2024-05-23_0820.zip.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
02.09.2026 12:35Clarificare din oficiuClarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (22.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.327.344 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.