În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru LEGUME TOAMNA 2026 - 2027
- Număr anunț
- CN1095687
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221.085 RON
- Data publicării
- 24.07.2024 16:06
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221212
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-LEGUME de toamna 8 loturi 2026-2027.pdf
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221212.pdf
- Formulare 2024.doc.p7s
- Formular propunere tehnica SEAP.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278556.pdf
- Instructiuni ofertanti.pdf.p7s
- instructiuni pentru ofertanti-LEGUME TOAMNA 8 LOTURI 2026-2027.pdf
- Model-acord-cadru-contract subsecvent.pdf
- MODELE FORMULARE -LEGUME TOAMNA 8 LOTURI 2026-2027.rar.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie (1).docx.p7s
- Sectiunea-IV-Model-acord-cadru.docx.p7s
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara- ORD 1554 (7).xlsx.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
31.08.2026 14:57ContestatieContestatie nr. 39245/31.08.2026
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
221.085 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.