Acasă · Licitații
· Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
Echipamente pentru spălătorie
- Număr anunț
- CN1095671
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Cod CPV
- 42716000-8 · Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.809.917,35 RON
- Data publicării
- 24.07.2024 09:09
- Termen limită
- 23.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221211
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Echipamente pt spalatorie.pdf.p7s
- Documentatie de atribuire Ecograf-signed.pdf
- FisaDate_DF1221211.pdf
- Formular de oferta tehnica_ES.doc.p7s
- Formulare_ES.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278673.pdf
- Model AC si CS_Investitii.pdf.p7s
- Sectiunea II Fisa de date-signed.pdf
- Sectiunea III Caiet de sarcini-signed.pdf
- Sectiunea IV Proiect de contract-signed.pdf
- Sectiunea V Formulare si modele .doc.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
01.09.2026 10:49Clarificare din oficiuClarificari din oficiu la documentatia de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (23.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.809.917,35 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.