În desfășurare
Anunț de participare
Execuția lucrărilor la obiectivul de investiții ”Creșterea eficienței energetice a blocurilor de locuințe A1 și G2, Strada Măgura, Geoagiu-Băi, Oraș Geoagiu, județul Hunedoara, COD SMIS 2021: 348245
- Număr anunț
- CN1095742
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300.146,18 RON
- Data publicării
- 25.07.2024 12:02
- Termen limită
- 30.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221288
Documente
Documentația de atribuire
- 1. PT Arhitectura A1_semnat.pdf
- 1. PT Arhitectura G2_semnat.pdf
- 2. parte desenata arhitectura A1_semnat.pdf
- 2 parte desenata Arhitectura G2_semnat.pdf
- 3. PT Instalatii electrice A1_semnat.pdf
- 3. PT Instalatii Electrice G2_semnat.pdf
- 4. parte desenata electrice A1_semnat.pdf
- 4. parte desenata Electrice G2_semnat.pdf
- 5. Proiect Gaz A1_semnat.pdf
- 5. Proiect Gaz G2_semnat.pdf
- 7. Exp Scanata A1_semnat.pdf
- 7. Exp Scanata G2_semnat.pdf
- 8. F1-F6 fara valori bloc A1 si grafic_semnat.pdf
- 8. F1-F6 fara valori G2 si grafic_semnat.pdf
- acord contractual _semnat.pdf
- Caiet Sarcini lucrari BL A1 SI G2 19 08 2026 _semnat.pdf
- CaietSarcini.pdf.p7s
- CONTRACT FURNIZARE .pdf.p7s
- FisaDate_DF1221288.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- Formulare_semnat.docx.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti - BL A1 SI G2 obs_semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278693.pdf
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 15:00).
Valoare estimată
3.300.146,18 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.