În desfășurare
Anunț de participare
ACHIZITIE CARBURANȚI PE O PERIOADĂ DE 96 LUNI - MOTORINĂ ȘI BENZINĂ FĂRĂ PB -
- Număr anunț
- CN1095740
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.171.656,67 RON
- Data publicării
- 25.07.2024 11:44
- Termen limită
- 24.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221226
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru_HV_2026_rev1-semnat.pdf
- Caiet_de_sarcini_Carburanti_2026_rev1-semnat.pdf
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract_subsecvent_HV_2026_rev1-semnat.pdf
- FisaDate_DF1221226.pdf
- Formulare_Carburanti_2026_rev1-semnat.pdf
- Formular_propunere_tehnica stand prototipizare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278575.pdf
- Model contract.pdf.p7s
- Modele formulare stand prototipizare.doc.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (24.09.2026 15:00).
Valoare estimată
8.171.656,67 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.