În desfășurare Anunț de participare

Execuție lucrări pentru investiția „MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII RUTIERE DE BAZA DIN SPATIUL RURAL IN COMUNA APAHIDA”

Număr anunț
CN1095739
Autoritate contractantă
COMUNA APAHIDA (CUI 4485243)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.429.785,05 RON
Data publicării
25.07.2024 10:35
Termen limită
28.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221372

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.