În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de mentenanţă turbine eoliene din componenţa Centralei Electrice Eoliene Horia, cu putere instalată de 7,5 MW
- Număr anunț
- CN1095737
- Autoritate contractantă
- SAPE S.A. (CUI 33134190)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.628.250 RON
- Data publicării
- 25.07.2024 09:56
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221344
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 4450 din 17.08.2026 mentenanta turbine eoliene Horia-semnat.pdf.p7s
- Contori.pdf.p7s
- Contract model.doc.p7s
- CS energie electrica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221344.pdf
- Formular 12 mentenanta eoliene Horia-semnat.pdf.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Formulare mentenata turbine Horia 19.08.2026-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278691.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Locatie contori.docx.p7s
- Propunere Contract mentenanta CEE Horia-semnat.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.628.250 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.