În desfășurare
Anunț de participare
Scule si dispozitive de mana
- Număr anunț
- CN1095824
- Autoritate contractantă
- DISTRIGAZ SUD RETELE S.R.L. (CUI RO23308833)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.680.263,06 RON
- Data publicării
- 26.07.2024 21:04
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221458
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa n. 2 la Caietul de sarcini - Protocol SSM.pdf.p7s
- Anexa nr. 1 la Caietul de sarcini - Cantitati estimate.pdf.p7s
- Anexa nr. 3 la Caietul de sarcini - Lista riscurilor de accidentare si imbolnavire profesionala.pdf.p7s
- Anexa nr. 4 la Caietul de sarcini - Macheta raportare accidente.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221458.pdf
- Formular de propunere financiara.docx.p7s
- Formular de propunere tehnica.docx.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Formulare TIC.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279004.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Model de Acord-cadru.pdf.p7s
- Model de Contract subsecvent.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
10.680.263,06 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.