În desfășurare Anunț de participare

Echipamente laborator proiect Primul Student Electro din familie, ID 326666

Număr anunț
CN1095816
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Cod CPV
39294000-9 · Aparate si echipamente utilizate in scopuri demonstrative (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710.500 RON
Data publicării
26.07.2024 16:05
Termen limită
07.10.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221619

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (6)

Termen prelungit
  • 04.09.2026 13:24
    Clarificare din oficiu
    In vederea corelarii termenului de livrare din fisa de date cu datele precizate in tabelele de la paginile 6,13,20,26,28 din caietul de sarcini si cu termenul de livrare precizat la pagina 35 din caietul de sarcini, pentru loturile 1,2,3,4,5 s-a decis emiterea clarificarii din oficiu atasate, corectandu-se data de livrare din tabelele de la paginile 6,13,20,26,28 din caietul de sarcini dupa cum urmeaza: termenul de livrare maxim este de 120 zile de la semnarea contractului, in loc de 60 de zile
    Clarificare din oficiu/indreptare eroare materiala inreg cu nr.34252/04.09.2026
  • 03.09.2026 13:04
    Clarificare din oficiu automata prelungire termen
    Clarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelor
    Clarificare_Oficiu_Automata_CN1095816.pdf
  • 01.09.2026 11:23
    Clarificare din oficiu automata prelungire termen
    Clarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelor
    Clarificare_Oficiu_Automata_CN1095816.pdf
  • 31.08.2026 11:47
    Clarificare din oficiu
    Clarificare din oficiu pentru remedierea erorii constatate de autoritatea contractantă. S-au atasat:caietul de sarcini corectat si modele formulare cu specificatiile tehnice corectate 31.08.2026. Documentele corectate inlocuiesc versiunile publicate anterior in ceea ce priveste informatiile afectate de eroarea constatata. Operatorii economiuci interesati sunt rugati sa aiba in vedere, la elaborarea ofertelor, versiunile corectate 31.08.2026 ale documentelor publicate prezentei clarificari
    Clarificare din oficiu/indreptare eroare materiala inreg cu nr.33110/31.08.2026
  • 31.08.2026 11:30
    Clarificare din oficiu
    Formulare corectate cu specificatii corectate 31.08.2026 inreg cu nr.33105/31.08.2026 atasate la clarificarea din oficiu nr.33110/31.08.2026
    Formulare corectate cu specificatii corectate 31.08.2026 inreg cu nr.33105/31.08.20206
  • 31.08.2026 11:27
    Clarificare din oficiu
    Caiet de sarcini corectat -31.08.2026 nr.33106/31.08.2026 atasat clarificarii din oficiu nr.33110/31.08.2026
    Caiet de sarcini corectat 31.08.2026

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.10.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.