În desfășurare Anunț de participare

Execuția lucrărilor la obiectivul de investiții „Creșterea eficientei energetice a blocului turn de locuințe din stațiunea Geoagiu Bai, oraș Geoagiu, jud. Hunedoara" - Cod SM/S 339166

Număr anunț
CN1095806
Autoritate contractantă
Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.572.085,50 RON
Data publicării
26.07.2024 14:51
Termen limită
05.10.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221581

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (05.10.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.