În desfășurare
Anunț de participare
Execuția lucrărilor la obiectivul de investiții „Creșterea eficientei energetice a blocului de locuințe nr 1, nr. 2, nr. 3 din stațiunea Geoagiu Bai, oraș Geoagiu, jud. Hunedoara" - Cod SMIS 325434
- Număr anunț
- CN1095805
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.002.259,90 RON
- Data publicării
- 26.07.2024 14:32
- Termen limită
- 05.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221521
Documente
Documentația de atribuire
- 14.Clasare Mediu-BL. 1_s-semnat.pdf.p7m
- 14.Clasare Mediu-BL 2_s-semnat.pdf.p7m
- 14.Clasare Mediu-BL. 3_s-semnat.pdf.p7m
- 1. Strategie de contractare bloc 1, 2 si 3-semnat.pdf.p7m
- 2. Caiet de sarcini bl 1, 2 si 3-semnat.pdf.p7m
- 3. Formulare_Blocuri-semnat.docx.p7m
- 4. Draft contract-semnat.docx.p7m
- 5.1saer1_s-semnat.pdf.p7m
- 5.1saer 2_s-semnat.pdf.p7m
- 5.1saer 3_s-semnat.pdf.p7m
- 5.audit 1_s-semnat.pdf.p7m
- 5.audit2_s-semnat.pdf.p7m
- 5.audit3_s-semnat.pdf.p7m
- 6. Expertiza tehnica_1-semnat.pdf.p7m
- 6. Expertiza tehnica_C2-semnat.pdf.p7m
- 6. Expertiza tehnica_C3-semnat.pdf.p7m
- AC BLOC 1 GEOAGIU BAI_s-semnat.pdf.p7m
- AC BLOC 2 GEOAGIU BAI_s-semnat.pdf.p7m
- AC BLOC 3 GEOAGIU BAI_s-semnat.pdf.p7m
- Bloc 1, str. Germisara fara Valori-semnat.pdf.p7m
- Bloc 2, strada Germisara fara Valori-semnat.pdf.p7m
- Bloc 3, str. Magura fara valori-semnat.pdf.p7m
- caiet de sarcini +anexe.7z.p7s
- FisaDate_DF1221521.pdf
- Formulare.7z.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278801.pdf
- PT bloc 1-semnat.pdf.p7m
- PT bloc 2-semnat.pdf.p7m
- PT bloc 3-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (05.10.2026 15:00).
Valoare estimată
3.002.259,90 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.