În desfășurare
Anunț de participare
Linie laparoscopică 4K completă
- Număr anunț
- CN1095765
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33164000-7 · Aparate de celioscopie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990.000 RON
- Data publicării
- 26.07.2024 08:13
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221467
Documente
Documentația de atribuire
- 20260819_Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 20260819_Model clauze contractuale.pdf.p7s
- 20260819_Modele formulare.pdf.p7s
- 20260819_Specificatie tehnica.pdf.p7s
- Caiet sarcini19361_18.07.2024 PS clexane.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221467.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278860.pdf
- Model19691_22.07.2024 form PS Clexane.pdf.p7s
- Model19692_22.07.2024 contr PS Clexane.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
27.08.2026 11:40Clarificare din oficiuDintr o eroare de scanare paginile 10 si 11 nu au fost scanate.Specificatie tehnica completa
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
990.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.