În desfășurare
Anunț de participare
ECHIPAMENTE DE MONITORIZARE AVANSATĂ ȘI MOBILIER MEDICAL PENTRU SECȚIA ATI
- Număr anunț
- CN1095770
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579.600 RON
- Data publicării
- 26.07.2024 08:07
- Termen limită
- 30.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221280
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Module ATI, Pat ATI si Videoendoscop.docx.p7s
- CS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221280.pdf
- Formular de oferta.xlsx.p7s
- Formulare model.docx.p7s
- Formular_Propunere tehnica.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278721.pdf
- model contract de furnizare produse.doc.p7s
- modele formulare.doc.p7s
- Proiect CS.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 15:00).
Valoare estimată
579.600 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.