În desfășurare Anunț de participare

‘Furnizare, montare și punere în funcțiune echipamente și dotări în cadrul proiectului„Reabilitarea, modernizarea și echiparea infrastructurii educaționale pentru învățământul profesional și tehnic la Colegiul Tehnic Alexandru Ioan Cuza și adaptarea sistemului de educație la evoluția tehnologică”, cod SMIS 317839’

Număr anunț
CN1095888
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940.362,96 RON
Data publicării
29.07.2024 20:01
Termen limită
29.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221760

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (29.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.