În desfășurare
Anunț de participare
ACHIZITIONAREA DE SERVICII DE VERIFICARE ,INTRETINERE SI REPARATII APARATURA MEDICALA III ,82 de loturi conform caietului de sarcini.
- Număr anunț
- CN1095887
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Cod CPV
- 50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.032.451,10 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 19:29
- Termen limită
- 02.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221622
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini_Lucrari_iluminat_Orasul Roznov.pdf.p7s
- 03. Instructiuni pentru ofertatanti Executie- Orasul Roznov.pdf.p7s
- 04_1. Formulare_iluminat-Orasul Roznov.docx.p7s
- 04._2. Formular_Propunere tehnica - Lucrari- ROZNOV_ ILUMINAT.DOCX.p7s
- 05. draft contract _ v2 - cu riscuri_2024_ Orasul Roznov.pdf.p7s
- Caiet de sarcini service aparatura medicala 3-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1221622.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278970.pdf
- Roznov PTh SSV_V2.pdf.p7s
- Sectiunea-IV-Model-acord-cadru-fara-reluarea-competitiei-semnat.docx.p7m
- Sectiunea VI Model formulare-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (02.10.2026 15:00).
Valoare estimată
1.032.451,10 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.