În desfășurare Anunț de participare

Furnizare echipamente IT în cadrul proiectului ”PREVENȚIE ÎMPOTRIVA DEZASTRELOR”, cod ROMD00180

Număr anunț
CN1095884
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.319,96 RON
Data publicării
29.07.2024 19:27
Termen limită
05.10.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221625

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (05.10.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.