În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare apă plată pentru dozatoare
- Număr anunț
- CN1095927
- Autoritate contractantă
- R 361684 - Banca Nationala a Romaniei
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 854.229,60 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 17:05
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221704
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
854.229,60 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.