În desfășurare
Anunț de participare
„Achiziționarea a 7350 tone sare gemă industrială cu granulozitate 0-8 mm, pentru prestarea serviciului de deszăpezire iarna 2026-2027”
- Număr anunț
- CN1095875
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
- Cod CPV
- 34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 15:00
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221839
Documente
Documentația de atribuire
- 04 - Caiet de sarcini (publicare SEAP) 2024 semnat 29.07.2024.pdf
- Anexa A Scrisoare de inaintare.docx
- Anexa D Raport DNSH si proiectare sustenabila.docx
- Anexa F.docx
- Anexa I - Declaratie cu privire la instruirea utilizatorilor.docx
- Anexa K - Declaratie cu privire la conceptul integrat al laboratorului inteligent.docx
- Anexa L - Declaratie cu privire la livrarea produselor.docx
- Anexa M (LOT ...) - Declaratie privind identitatea vizuala si etichetarea produselor.docx
- Anexa R Declaratie cu privire la reciclabilitatea ambalajelor.docx
- Anexa T.docx
- Caiet sarcini sare desz 2026-2027.pdf
- Declaratia D1.docx
- Declaratia D2.docx
- Declaratia D3.docx
- Draft contract sare desz 2026-2027.pdf
- FisaDate_DF1221839.pdf
- Formulare sare desz 2026-2027.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278990.pdf
- Model contract.docx
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.499.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.