Atribuită Anunț de participare

Furnizare Produse Alimentare - PESTE , FILE PESTE SI ALTE TIPURI DE CARNE DE PESTE

Număr anunț
CN1071520
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
COPANEX SRL (CUI 5994229)
Cod CPV
15220000-6 · Peste, file de peste si alte tipuri de carne de peste congelate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.520 RON
Valoare atribuită
40.852 RON
Data publicării
29.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1133094
Termen limită
28.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
454891-2024
Documentație de atribuire
DF1221428

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPANEX SRL CUI RO 5994229
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PAUMARO S.R.L. CUI RO 12964212

Valoare atribuită

40.852 RON

din 25.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.