În desfășurare
Anunț de participare
Spectrometru de masă cuadrupolar
- Număr anunț
- CN1095868
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Cod CPV
- 38433100-0 · Spectrometre de masa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.500 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 11:52
- Termen limită
- 01.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221356
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Spectrometru de masa cuadrupolar-semnat.pdf.p7m
- Contract proiectare si executie 27.10.2023.doc.p7s
- FisaDate_DF1221356.pdf
- Formulare - Spectrometru de masa cuadrupolar-semnat.docx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278991.pdf
- L1 Ghergheasa BZ.7z.001.p7s
- L2 Targu Frumos IS.7z.001.p7s
- L2 Targu Frumos IS.7z.002.p7s
- Model-Contract-Spectrometru de masa cuadrupolar-semnat.docx.p7m
- P+E_PS_FORMULARE.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.10.2026 15:00).
Valoare estimată
49.500 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.