În desfășurare
Anunț de participare
„ Achizitia serviciilor de proiectare faza Proiect Tehnic , DTAC si DE pentru obiectivul “ DL 12 - Drum de legatura com. Floresti, jud Cluj”
- Număr anunț
- CN1095861
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.439.985 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 09:51
- Termen limită
- 30.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221597
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de Sarcini beton gata de turnare SGA Alba-semnat.pdf.p7s
- 2. Caiet de sarcini DL 12 - PT (1).pdf.p7s
- 3. Model contract beton aprobat 2024-semnat.pdf.p7s
- 3. Model contract DL 12 (1).pdf.p7s
- 4. Formulare DL 12 (1).docx.p7s
- 4. Modele formulare beton SGA AB -semnat.docx.p7s
- 5. Formular prop tehnica DL 12.docx.p7s
- AVIZE UAT FLORESTI.part01.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part02.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part03.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part04.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part05.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part06.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part07.rar
- DL 12.part01.rar
- DL 12.part02.rar
- DL 12.part03.rar
- DL 12.part04.rar
- DL 12.part05.rar
- DL 12.part06.rar
- DL 12.part07.rar
- DL 12.part08.rar
- DL 12.part09.rar
- DL 12.part10.rar
- FisaDate_DF1221597.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278895.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.439.985 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.