În evaluare
Anunț de participare
Achizitia serviciilor de proiectare faza Proiect Tehnic , DTAC si DE pentru obiectivul “ DL 11 - Drum de legatura din localitatea Floresti , judetul Cluj”
- Număr anunț
- CN1095860
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.373.404,60 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:00
- Termen limită
- 30.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 596048-2026
- Documentație de atribuire
- DF1278906
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini DL 11 - PT.pdf.p7s
- 3. Model contract DL 11.pdf.p7s
- 4. Formulare DL 11.docx.p7s
- 5. Formular prop tehnica DL 11.docx.p7s
- AVIZE UAT FLORESTI.part01.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part02.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part03.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part04.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part05.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part06.rar
- AVIZE UAT FLORESTI.part07.rar
- Caiet de sarcini stalpisori flexibili - LOT 2.pdf.p7s
- Caiet sarcini indicatoare rutiere - LOT 1.pdf.p7s
- Caiet sarcini separator sens -LOT 3.pdf.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part01.rar.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part02.rar.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part03.rar.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part04.rar.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part05.rar.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part06.rar.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part07.rar.p7s
- DL 11 - UAT Floresti.part08.rar.p7s
- FisaDate_DF1221463.pdf
- Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278906.pdf
- Model contract furnizare produse.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
18.09.2026 13:35Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Subcontractanți 4
CALORIA SRL CUI RO 247885
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
ELRON ENERGY CO S.R.L. CUI RO25696014
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI CUI 4722536
Terți + subcontractanți 1
PRIMACONS GROUP SRL CUI RO3146737
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Asociați 1
WE DESIGN S.R.L. CUI 49374504
Subcontractanți 6
AMNV GEOCAD S.R.L. CUI 34110326
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
ECOLOGY VIEW S.R.L. CUI 33882646
INFRASOILTEST S.R.L. CUI 40091504
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI CUI 4722536
TOTAL PROIECT SRL CUI RO 6369423
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GEBES MPROJECT SRL CUI 33227191
Asociați 1
ADD GLOBAL DESIGN SRL CUI 31593331
Valoare estimată
1.373.404,60 RON
Deschise acum pe acest cod
3 licitații deschise pe 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru i…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.