În desfășurare
Anunț de participare
Obiectul prezentului contract de achiziție publică constă în achiziția și contractarea lucrarilor de eficientizare energetică și organizare de șantier în cadrul proiectului Eficientizare energetică pentru clădirea de apartamente rezidențiale din Municipiul Lugoj - Lot 5.
- Număr anunț
- CN1095858
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.932.464,34 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 09:25
- Termen limită
- 01.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220778
Documente
Documentația de atribuire
- 1, Caiet sarcini_Eficient bloc - Lot 5 (1) (2).pdf
- 3, Formulare_Eficientizare bloc Lugoj.docx
- CONTRACT DE FRNIZARE.pdf
- DOCUMENTATIE DE ATRIBUIRE.pdf
- DRAFT contract - Executie Lot 5.pdf
- Final_Completare_PT.rar
- FisaDate_DF1220778.pdf
- INFORMARE PRIVIND PRELUCRARILE CU CARACTER PERSONAL .pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278919.pdf
- PT_DE+Completari_7 - Cotu Mic Bloc 2D 2E.pdf
- PT_DE+Completari_8 - Tineretii 17A 17B_compressed.pdf
- REFERAT .pdf
- Scanari individuale.rar
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.10.2026 15:00).
Valoare estimată
4.932.464,34 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.