În desfășurare
Anunț de participare
Lucrări de intervenție în vederea creșterii eficienței energetice pentru clădirea rezidențială, blocul 24 din strada 8 Martie, oraș Petrila, județul Hunedoara, COD SMIS 354829
- Număr anunț
- CN1095852
- Autoritate contractantă
- ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.007.479,38 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 08:52
- Termen limită
- 01.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221527
Documente
Documentația de atribuire
- AUDIT ENERGETIC - BL.24-semnat.pdf
- Autorizatia de Construire nr.9 - Bl. 24-semnat.pdf
- Caiet de sarcini bl. 24, str. 8 Martie.pdf
- Certificat CPE - BL24-semnat.pdf
- Clasare Mediu - Bl 24-semnat.pdf
- CS_LdJ_scoli.pdf
- DTOE-semnat.pdf
- Expertiza tehnica - BL24-semnat.pdf
- FisaDate_DF1221527.pdf
- FISE TEHNICE-F5-semnat.pdf
- F_LdJ_scoli.docx.p7m
- FORMULARE C6-C9-semnat.pdf
- FORMULARE - F1-F4-semnat.pdf
- GRAFIC - BL 24-semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278890.pdf
- LOT1_arhitectura.zip.p7m
- LOT1_formulareF.pdf.p7m
- LOT1_instalatii.zip.p7m
- LOT1_structura.zip.p7m
- LOT2_arhitectura.zip.p7m
- LOT2_formulareF.pdf.p7m
- LOT2_instalatii.zip.p7m
- LOT2_structura.zip.p7m
- LOT3_arh_memorii.zip.p7m
- LOT3_arh_planse1.zip.p7m
- LOT3_arh_planse2.zip.p7m
- LOT3_formulareF.pdf.p7m
- LOT3_instalatii.zip.p7m
- LOT3_structura.zip.p7m
- MC_LdJ_scoli.pdf
- Modele formulare bl. 24.doc
- PT - PARTE DESENATA - ARHITECTURA - BL24-semnat.pdf
- PT - PARTE DESENATA - ARHITECTURA - Plan sarpanta -BL24-semnat.pdf
- PT - PARTE DESENATA - INSTALATII ELECTRICE BL.24-semnat.pdf
- PT - PARTE DESENATA - INSTALATII SANITARE Bl 24-semnat.pdf
- PT - PARTE DESENATA - REZISTENTA BL.24-semnat.pdf
- PT - PARTE DESENATA - REZISTENTA - Detaliu imbinari sarpanta -BL24-semnat.pdf
- PT - PARTE SCRISA - ARHITECTURA - BL24-semnat.pdf
- PT- PARTE SCRISA -INSTALATII ELECTRICE Bl 24-semnat.pdf
- PT - PARTE SCRISA -INSTALATII SANITARE Bl.24-semnat.pdf
- PT - PARTE SCRISA - MEMORIU TEHNIC GENERAL - Bl.24-semnat.pdf
- PT - PARTE SCRISA - REZISTENTA Bl 24-semnat.pdf
- Referat de verificare Cc -BL24-semnat.pdf
- Referate verificare PT -Bl 24-semnat.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.10.2026 15:00).
Valoare estimată
4.007.479,38 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.